1999 yılında kurulmuş olan BMS İnşaat ve Makina Sanayi Tic. Ltd. Şti.'nin grup firması olan Fide Metal, sektördeki 25 yıllık iş tecrübesiyle Zeytinburnu, Demirciler Sitesindeki yeni yerinde son teknoloji ürünü makine parkuru ve deneyimli personel kadrosu ile hizmet vermektedir.

CNC Giyotin Kesim, Fiber Lazer Kesim, CNC Abkant Büküm ve montaj / kaynak uygulamalarında tek bir çatı altında hizmet alabileceğiniz Fide Metal, tasarım ve bitmiş ürün bazında kişi ve kurumlara özel faaliyet göstermektedir.

Makine, gıda, asansör, beyaz eşya, kimya, tekstil, reklam, inşaat, dekorasyon, ambalaj ve otomotiv sektörlerinin öncü firmalarının onaylı tedarikçisi olan Fide Metal, özellikle paslanmaz çelik imalatlarında söz sahibidir.

Çalışanların tam katılımıyla tüm uygulama aşamalarında ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirerek alınan tüm sonuçlarda sürekli iyileştirmeyi sağlayarak çalışanların motivasyonu artırılarak müşteri beklentilerinin ötesinde bir kalite standardı yakalanarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak öncelikli hedefimizdir.
Özkan İrfanoğlu / Selim Karşit